image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Värsked postitused
Search
 

Avaleht-vana

kõik on võimalik
Ilu- ja kehasalong
_

ZTUDIO

_
[lyte id=C55G33sARx4 /]

LPG massaaž

Teenused
_

Ztudio

_

Mani & Pedi

Alates 20€

Juuksuri
teenused

Alates 20€
Ülitõhus

LPG massaaž mõjutab nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Protseduuri eesmärgiks on elavdada organismi loomulikke protsesse– naturaalse mehhaanilise stimulatsiooni teel. Erilist tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele (puusad, kõht, tuharad). LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja parandada erinevaid väga üldlevinuid haigusi ja probleeme. LPG massaaži käigus kaotad nii tselluliidi kui sentimeetreid, lisaks muutub nahk siledaks ja elastseks.

Maniküüri käigus korrastatakse küünenahad, viilitakse ja poleeritakse küüned, niisutatakse küünenahad, tehakse kerge käte massaaž ning lakitakse küüned.
Pediküüri käigus hoolitsetakse põhjalikult jalgade eest. Tehakse jalavanni, korrastatakse küünenahad, viilitakse ning poleeritakse küüned, raspeldatakse kannad, tehakse lõõgastav massaaž jalgadele ning lakitakse küüned. Tule teeme küüned korda!

Ztudio luksuslikus ning kaunis juuksurialas on neli juuksurikohta koos invetari ning parimate toodetega. Pakume kvaliteetset juuksuriteenust tervele perele. Oma töös kasutame vaid kvaliteetseid turul saadaolevaid tooteid. Värvidest kasutame Austraalia brändi LeytonHouse Professional, mis lööb laineid terves maailmas. Oleme antud brändi ametlik maaletooja Eestis. Lisaks pakume ka eksklusiivset ja luksuslikku MICROMIST juustehooldust.

TAGASISIDE
_

Mis meist räägitakse?

_
Kaire Vilgats
Laulja

LPG näohooldus on väga mõnus protseduur just enne suursündmusi. Pinguldab nahka, silub kortse ja annab kauni jume! Soovitan!

Urve Palo
Endine minister
Väga hubane salong tasemel tehnikaga. LPG massaaž on jumalik protseduur, mida peaks iga naine korra elus proovima.
Jenni Korjus
Meigikunstnik
LPG massaaž on äärmiselt nauditav ja mõnus protseduur. Näo LPG tõstab vajalikku kollageeni ja hüaloroonhappe tootlikust loomulikul viisil.
Vello Vaher
Akrobaat
EMS treening on hea vaheldus rutiinsele jõusaalitreeningutele, lisaks on see väga tõhus abivahend seljavalude korral. Soovitan proovida!
ZTUDIO
_

Galerii

_
_DF_5858
LPG Alliance ZTUDIO
_DF_5813
ztudio salong
Teretulemast ztudio ilusalongi
KONTAKT

Kirjutage meile

_