image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Värsked postitused
Search
 

Juuksuriteenused

ztudio juuksur

Meie juuksuridlõikavad juukseid!

Ztudio luksuslikus ning kaunis juuksurialas on neli juuksurikohta koos invetari ning parimate toodetega. Pakume kvaliteetset juuksuriteenust tervele perele. Oma töös kasutame vaid kvaliteetseid turul saadaolevaid tooteid. Värvidest kasutame Austraalia brändi LeytonHouse Professional, mis lööb laineid terves maailmas. Oleme antud brändi ametlik maaletooja Eestis. Lisaks pakume ka eksklusiivset ja luksuslikku MICROMIST juustehooldust. Juusteprotseduuride kestvus erineb tööst ning loomulikult juuste olukorrast ning soovitud tulemusest

Revolutsiooniline MICROMIST juustehooldus

Üldised ajamääratlused on välja toodud Hinnakirjas, kuid täpsema protseduuri ajakulu saate konsulteerides meie juuksuritega. Võtke ühendust meie administraatoriga.

VärvimineJuuste

Värvime vastavalt kliendile soovile. Kasutame uusimaid tehnoloogiad, et juukseid vähem kahjustada ning et tulemus oleks parem. Kasutame väga kvaliteetseid värve ja muid applikatsioonivahendeid.  Kasutusel on: Leyton House Professionals, Affiange, iColour tooted. Oleme ise Leyton House brändi maaletoojad. LH näol on tegemist väga perpektiivika Austraalia brändiga, mis arendab pidevalt oma tooteportfelli, et säilitada brändi hea maine ja tase rahvusvahelisel turul.

Kui sul on erisoove värvide osas, siis anna sellest oma juuksurile teada – leiame Teile sobiliku lahenduse!

LõikusedJuuste

Professionaalsed juuksurid saavad hakkama ka kõige keerukamate lõikustega. ZTUDIO ostuab juukselõikust meestele, naistele, kui ka lastele.
Vali juuksur ja broneeri juukselõikuse aeg siin.

PikendusedJuuste
Kui ei ole rahul juuste pikkuse või tihedusega, siis pakume selle jaoks ka juustepikenduse panekut ja hooldust. Meie juuksur, Gerli, on professionaalselt koolitatud ning tema pikaajaline kogemus garanteerib parima tulemuse. Igal pikendusmeetodil on erinev hooldumaneer ent jäikadel meetoditel (teip, tress) on see üldiselt umbes 4-6nädalat ja teistel 10-15 nädalat, hooldusi teostame tunnihinna alusel (30€/h) mis on Teile kõige parem – nii tagab juuksur ,et juuksepikendusi ei kisuta peast välja kiirustades/rapsides sealjuures lõhkudes ja rebides Teie enda juukseid .
Juustepikenduste panekul saate valida nelja erineva paneku meetodi vahel.
  •  Keratiin
  • Teip
  • Mago
  • Balmain Doubledrawn (tress) 
Pikenduste valikul ja meetodi valikul oleks kindlasti vajalik eelnev TASUTA konsultatsioon.
HooldusedJuuste

Oleme salongi valinud parimad hoolitsused juustele. Kõik meie hoolitsused on naturaalsed ega kahjusta juukseid.

Juustehooldused:

Goldwell Keratiinihooldus –  juuste kahususe vastu – hoolduse tulemusena on Teil ilusad kauapüsivad siledad juuksed.

MICROMIST hooldus – kuivadele, katkistele ja kahustele juustele, toidab ja ravib juukseid seespidiselt – hoolduse tulemusena on juuksed tervemad, säravamad ning volüümikamad.

Ritualities keratiinhooldus – katkistele juustele, toitev ravimask – hoolduse tulemusena on juuksed tervemad.

JUUKSUR
_

Meie tööd

_
transformation
juustevärv
baleyage
blond
ash blonde
ombre
juuksepikendused
juuksur

Jälgi meie tegemisi Instagramis