Protseduurile / trenni mitteilmumine

Teenusele mitteilmumise korral oleme sunnitud esitama arve 50% teenuse maksumusest! Meil on broneeringsüsteem, mis saatab automaatseid E-mail ja vajadusel ka SMS teavitusi. Oma broneeringut saate tühistada kuni 12H enne teenuse algust. Loodame Teie mõistvale suhtumisele!

Broneeringu tühistamiseks palume sellest teada anda:
info@ztudio.ee
+372 56666 117
või sotsiaalmeedia vahendusel (kinnitus on vajalik)

Aja tühistamine või muutmine

Me saame aru – tuleb ette olukordi, kus vahel on vaja kokkulepitud aega muuta või üldse ära öelda. Me suhtume oma klientidesse austusega ja me tahame, et ka Teie teeksite seda meiega – andke võimalikult vara teada, kui teil kahjuks tulla pole võimalik. Tihtilugu polegi tähtis probleem, vaid pigem teadmatus, kas Teiega on ikka kõik korras. Aja tühistamise palume teha mitte hiljem kui 12h ennem teenuse algust. Ilma etteteatamata mitteilmumisel võime lugeda korra käiduks või teha 50% arve teenuse maksumusest.

Mõistvale suhtumisele lootma jäädes
ZTUDIO
+372 56666 117 või info@ztudio.ee

Salongi kodukord
  • Palume TALVEPERIOODIL jalanõudega mitte siseneda, kuna meil on trennid ja protseduurid, kus inimesed sokke ega jalanõusi ei kanna, siis hoiame puhtust. Jalanõud saate jätta ukse kõrvale ja korvist endale sobivas suuruses sussid võtta. See kõik on Teie endi hügieeni huvides 🙂
  • Protseduuri / trenni ajaks palume telefoni hääletu peale panna, et see ei segaks Teisi salongis viibijaid ega ka treenereid/endermolooge ja loomulikult ka Teid ennast
  • Kui soovite pilte, siis leppige tingimused personaliga ennem kokku – me pildistame Teid rõõmuga 🙂
  • Kui me saame Teie salongis viibimise kuidagi paremaks muuta, siis andke meile sellest teada info@ztudio.ee  – koos saavutame rohkem! 🙂
Salongis viibimine

Salongis võib viibida inimene, kes tuleb salongi teenusele või tooteid ostma.
Kõrvalistel isikutel salongis viibimine ilma eelneva suulise/kirjaliku kokkuleppeta on keelatud!

lpg massaaž tallinnas

KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED

Küpsiste kasutamine

1.1. Kasutajate paremaks teenindamiseks kasutab ZTUDIO veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.
1.2. ZTUDIO´le kuuluvad domeenid võivad muuhulgas sisaldada elementi, mis salvestavad küpsiseid kolmandate isikute nimel.

Küpsistest keeldumine

1.3. Kasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab Kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid.
1.4. Eri tüüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel aki.ee/et/kupsised.
1.5. Küpsiste blokeerimisel peab Kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam Kasutajale kättesaadavad olla.

Mis küpsis ehk cookie?

1.6. Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui Kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel www.aki.ee/et/kupsised.
2.7. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavatest toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.

Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid

1.8. Püsiküpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumiseks ja selle funktsioonide kasutamiseks. Püsiküpsiste puudumisel ei saaks Kasutaja kasutada kõiki veebilehe funktsioone.
1.9. Sessiooniküpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta Kasutaja poolt tehtud varasemaid valikud (näiteks kasutajanimi, keelevalik jne) ning seeläbi pakkuda tõhusamaid ja isikupärasemaid funktsioone.
1.10. Jälgimisküpsised koguvad andmeid Kasutaja käitumisest veebilehel. Jälgimisküpsisest saadav informatsioon võimaldab tõsta veebilehe kasutusmugavust.
1.11. Reklaamküpsised koguvad andmeid Kasutaja sirvimisharjumuste kohta, mis omakorda võimaldab veebilehel esitada Kasutaja eelistustega kooskõlas olevat reklaamisisu. Lisaks võimaldab vastav küpsiseliik mõõta reklaamikampaania tõhusust.

2. AUTORIÕIGUSED

2.1. Kodulehel avaldatud materjalid (artiklid, pildid, videod, kujundus jms) on kaitstud autoriõigustega ja kuuluvad Zhair OÜ´le või vastavale litsentsiandjale. Kasutaja ei või  Kodulehel avaldatud materjale kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada, välja arvatud isiklikul mitteärilisel otstarbel. Kodulehel avaldatud materjalide refereerimine ei ole lubatud. Igasugune muu Kodulehel avaldatud materjalide kasutamine vajab Zhair OÜ eelnevat kirjalikku nõusolekut.

Materjalide refereerimine

2.2. Kodulehel avaldatud materjale ei või ilma eelneva nõusolekuta refereerida ega muul viisil kopeerida.
2.3. Kui Kodulehelt avaldatud materjali on kuskil refereeritud, siis on Ztudiol õigus küsida selle eest tasu järgnevalt:
2.3.1. 500 eurot ühekordse kooskõlastamata materjali kasutamise eest;
2.3.2. 1000 eurot korduva (kaks või enam) kooskõlastamata materjalide igakordse kasutamise eest.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

2.5. Väljaandes avaldatud materjalide kopeerimine ja levitamine on ilma Zhair OÜ eelneva nõusolekuta keelatud.