ZTUDIO TEENUSED

_
#
#
#
#
#
#
Ülitõhus

LPG massaaž

_

LPG massaaž mõjutab nahaaluskude, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust. Protseduuri eesmärgiks on elavdada organismi loomulikke protsesse– naturaalse mehhaanilise stimulatsiooni teel. Erilist tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele (puusad, kõht, tuharad). LPG massaaži abil on võimalik ennetada ja parandada erinevaid väga üldlevinuid haigusi ja probleeme. LPG massaaži käigus kaotad nii tselluliidi kui sentimeetreid, lisaks muutub nahk siledaks ja elastseks.

20 minutit

EMS treening on kiire ja efektiivne treeningmeetod, et saavutada parem füüsiline vorm, olla tervem ning saledam. Treening sobib nii algajale kui tippsportlasele, koorus valitakse vastavalt Teie sportlikule tasemele. EMS treening kestab vaid 20 minutit, kuid see on 18x tõhusam kui jõusaalitreening. EMS treeninguga saab hõlpsasti treeninda nii pindmisi, kuid olulisel määral ka inimesele väga olulisi süvalihaseid. Treening põhineb elektroimpulssidel, millega kutsutakse esile lihaste kokkutõmbumist. Tegemist on täiesti ohutu treeningmeetodiga, kuid eelnevalt tuleb kursis olla oma tervisliku seisundiga ning tutvuda vastunäidustustega.

Ztudio luksuslikus ning kaunis juuksurialas on neli juuksurikohta koos invetari ning parimate toodetega. Pakume kvaliteetset juuksuriteenust tervele perele. Oma töös kasutame vaid kvaliteetseid turul saadaolevaid tooteid. Värvidest kasutame Austraalia brändi LeytonHouse Professional, mis lööb laineid terves maailmas. Oleme antud brändi ametlik maaletooja Eestis. Lisaks pakume ka eksklusiivset ja luksuslikku MICROMIST juustehooldust.

Jälgi meie tegemisi sotsiaalmeedias

[instashow columns=”5″]