Avaleht / LPG Massaaž näole

Paranda jumet

LPG Massaaž näole

Stress, saastatus, unepuudus ja tubakatarbimine on samuti tegurid, mis muudavad naha tumedamaks: veenide ja lümfisüsteemi mikrotsirkulatsioon aeglustub ning toksiinid kogunevad. Nahk kaotab sära ja jume muutub tuhmiks.

Selgelt nähtavad tulemused

Juba peale 1 sessiooni

+ 80%

Hüaluroonhape

70%

Tugevdab nahka

87%

Kortsude silumine

x 2

Särvama jume

LPG Näohooldused

Erinevad programmid

Kortsude silumine

Nahk hakkab lõtvuma ja kaotama oma tihedust, tekitades kortsud ja vaod, peamiselt näol, kaelal, dekolteel ja kätes. Muud välised tegurid, nagu päike, stress, tubakas või isegi saastatus, võivad kortsude ilmumist kiirendada.

Naha pinguldamine

Nahk kaotab tiheduse ja toonuse, nasolabiaalsed voldid (naerukortsud) muutuvad sügavamaks ja silmalaud lõtvuvad. Nahk hakkab järk-järgult lõdvestuma, mis viib üldise näo lõtvumiseni.

Vähenda topeltlõuga

Topeltlõug pole esteetiliselt meeldiv ning see mõjutab nii mehi kui ka naisi igas vanuses: see moonutab teie näojooni ja muudab teie näo raskemaks. Seda põhjustab üldiselt rasvamasside kogunemine, kuid see võib tekkida ka nahalõtvuse kõrvalmõjuna, tingituna looduslike kollageeni- ja elastiinikiudude sünteesi vähenemisest.

Paranda jumet

Stress, saastatus, unepuudus ja tubakatarbimine on samuti tegurid, mis teevad naha tumedamaks: veenide ja lümfisüsteemi mikrotsirkulatsioon aeglustub ning toksiinid kuhjuvad. Nahk kaotab oma sära ja jume muutub tuhmiks.