vananemisvatastased näohooldused

Professionaalsed näohooldused

Efektiivsed lahendused erinevatele nahaprobleemidele:vananemineakne liigne rasueritussäratu jumehüperpigentatsioon

ZTUDIO´s pakutakse pHformula ja Mary Cohr näohoolitsusi.

pHformula hooldussüsteem rajaneb kaasaegse taastava meditsiini tehnoloogial, mille põhimõtteks on esile kutsuda kontrollitud keemiline naha uuenemine, kasutades selleks erinevaid happeid. Kontrollitud keemilise nahauuenduse mõju on tavapärasest keemilisest koorimisest tunduvalt efektiivsem ja nahasõbralikum.

Loe protseduuridest lähemalt allpoolt ↓

Mary Cohr toodetel põhinev CatioVital aparaadihoolitused on tõhus abivahend saavutamaks suurepärast näonahka. Aparaadihoolitsusi võib teha kõigile nähatüüpidele olenemata nahaseisndist. Hoolitsus pakub sügavat ja täielikku nahapuhastust kasutades selleks topeltionisatsiooni ja kasulike eeterlike õlide jõudu.

Kui sa ei oska omale õiget protseduuri valida, siis konsulteeri meie kosmeetikuga, kes annab Teile soovitusi. Lisaks hoolitsustele saab meil ka Mary Cohr ja pHformula tooteid kaasa osta.

S.P EELHOOLDUS  – 15min – 45€

pHformula nahauuendus kuuriga alustades kõige esimeseks sammuks on eelhooldus, mille käigus selgitatakse välja Teie näonaha seisund ja vastuvõtlikkus pHformula hooldustele. Eelhooldus sisaldab nahatesti ja pHformula spetsialisti konsultatsiooni. Eelhoolduse järel nahk on juba säravam ning saanud tõuke naha uuenemiseks.

A.G.E. – kuni 45min. – 70€

pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.

M.E.L.A. – kuni 45min. – 93€

M.E.L.A. – Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.

A.C.N.E. – kuni 45min. – 70€

A.C.N.E. – Ainulaadne pHformula ACNE koostis on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. See on suunatud hoidma ära 4 peamist tegurid, mis käivitavad akne.

  1. seborröa ehk rasu liigtootmine
  2. hüperkeratinisation ehk liigsarvestumine
  3. mikroobide kolonisatsioon (P. acne)
  4. põletik

C.R – kuni 40min. – 70€

C.R. – Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ning retsidiivide vältimiseks.

V.I.T.A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – kuni 45min. – 70€

V.I.T.A.C. NAHAUUENDUSPROTSEDUUR – Kõrge vitamiin C kontsentratsioonid on väga hea imendumise võimega. Innovatiivne  süsteem, mis käsitleb varajasi vananemise märke nahal.

L-askorbiinhape aitab tugevdada naha kollageeni ja elastiini võrgustiku. Hoolitsus sobib kasutamiseks fotovananemise ja pigmenteerunud nahale, aitab parandada ebaühtlast pigmentatsiooni, kui seda teha regulaarselt. Sobib kasutamiseks pHformula suvise nahauuendusprotseduurina.