XBODY Treening

Tule proovima!

XBODY Treening

Uudne lahedus lihastoonuse kasvatamiseks või rasva põletamiseks sinu kehale. Xbody masin võimaldab keha toonust tõsta kiirelt ning tõhusalt samal ajal ise lõõgastudes. 45 minutine treeningprogramm valitakse välja just sinu keha eripära arvestades.

Kestvus:

45min

XBODY

Mõju Sinu keha ja vaimule

Xbody tugevus

Tõsta lihastoonust

XBODY on kõige kiirem viis kehatugevuse suurendamiseks ja lihaste kasvatamiseks tänu suurele lihaste aktiveerimisele ja suurele hormonaalsele reageerimisele.

Paranda kehahoiakut

XBODY aitab kaasa rühi toetamisel ning parandab teie kehahoiakut, kuna spetsiaalsed treeningprogrammid sisaldavad harjutusi selja, alaselja, kõhulihaste ja isegi õlgade jaoks.

Saavuta toonuses keha

XBODY tugevustreening koos kardiotreeninguga aitab teil keha toonusesse saada, põletada rasva ja vähendada tselluliiti. Parandab nahatoonust ja vähendab tselluliiti.

Leevenda liigesevalusid

XBODY-ga saate saavutada massiivse lihaste aktiveerimise ilma liigestele survet avaldamata. See teeb protseduuri ohutuks ja äärmiselt tõhusaks treenimisviisiks. 

Tasakaalus lihasüsteem

XBODY on ideaalne keha igasuguste lihasülekannete parandamiseks, stimuleerides KÕIKI lihaseid, sealhulgas neid, millel on nõrgem närviühendus.

Muuda aeg efektiivseks

„Piisavalt aega pole“ pole enam sobiv vabandus. XBODY-ga saate saavutada 90-minutilise treeningu tulemused vaid 20 minutiga. Tule meile külla ja alustame treeningutega!